Letne karte po znižani ceni možno plačati do ponovnega odprtja igrišča

Drage članice in člani,

zaradi trenutne situacije s koronavirusom je letne karte po znižani ceni možno plačati do ponovnega odprtja igrišča. O vseh novostih in ponovnem odprtju vas bomo predhodno obveščali.

V trenutnih težkih časih vas pozivamo k medsebojni solidarnosti in strpnosti, vam in vašim bližnjim pa želimo veliko miru in zdravja.

Hvala za razumevanje,

upravni odbor GKGM

Začasno zaprtje igrišča

Spoštovane članice in člani, igralci golfa,

Vlada RS je 15. 3. 2020 na dopisni seji sprejela Odlok o začasni prepovedi ponujanja in prodaje blaga in storitev potrošnikom v Republiki Sloveniji. Z Odlokom o začasni prepovedi ponujanja in prodaje blaga ter storitev potrošnikom v Republiki Sloveniji se začasno prepoveduje ponujanje in prodaja blaga in storitev neposredno potrošnikom na območju Republike Slovenije, kar vključuje tudi športno rekreacijske storitve.