Spoštovane članice, spoštovani člani,

dobrodošli v novi golfski sezoni, ki je za nas tudi jubilejna, saj letos praznujemo zavidljivih 30 let kluba.

Zaradi trenutne situacije bo letošnja skupščina izpeljana naknadno, predvidoma v maju. Upravni odbor do takrat predlaga brezplačno pristopnino ter enako višino članarin kot v letu 2020. Hkrati predlaga, da do glasovanja subvencija za letno karto ostane 70,00 €, dodatno pa se doda + 30,00 € še za tiste, ki so že kupili karto v letu 2020 (Corona dodatek). Dodatek bo upoštevan pri nakupu karte in ga bo potrebno vrniti v primeru naknadnega neizglasovanja. Za imetnike kart v letu 2020 je ob nakupu nove karte na voljo še dodatni 15 % popust za slovenske in 30 % za hrvaške golfiste, ki so bili lani najbolj prikrajšani igranja.

V nadaljevanju smo za vas strnili najpomembnejše informacije za plačilo članarine, nakup letnih kart ter seznam ugodnosti, ki ste jih deležni kot člani kluba.

Veselimo se začetka sezone,
vaš upravni odbor.

Informacije in ugodnosti za člane

Članarina

Članarinaplačilo do 25. 2. 2021redna cena
Člani130,00 €140,00 €
Novi člani

140,00 €
Člani do 18 let (rojeni 2003 ali kasneje)21,00 €31,00 €
Plačilo članarine
NazivGolf klub Grad Mokrice
NaslovRajec 4, SI-8261 Jesenice na Dolenjskem
IBANSI56 0237 3003 5153 603 (NLB d. d., SWIFT LJBASI2X)
Namen{ime in priimek} člana (oz. več članov)

Članarina mora biti plačana tako, da na račun prispe pravilen znesek. Morebitne bančne stroške (pri plačilih izven EU) morate plačati dodatno. V primeru neustreznega zneska ne bomo mogli aktivirati vašega članstva za aktualno leto.

Ugodnosti za člane

• 20 % popust na cene dnevnih igralnih kart
  • Ugodna cena sezonske igralne karte za vse dni v tednu;
  • ugodna cena kombinirane sezonske igralne karte za igrišči Mokrice in Otočec;
  • ugodna cena Golf card Unlimited, ki omogoča neomejeno igro na domačem igrišču, na vseh ostalih igriščih pa po 20 iger, nato pa neomejeno s plačilom 50 % dnevne karte; Več o sami ponudbi najdete na golfcard-unlimited.com/golfcard/gcu-unlimited.php
  • nakup letne karte na 5 obrokov z DINERS CLUB kartico izdano v Sloveniji;
  • subvencija za udeležbo na 6-ih klubskih turnirjih;
  • brezplačna udeležba na 6-ih klubskih torkih;
  • tedensko e-mail sporočilo o aktualnih dogodkih in ponudbi.

Letne karte

Plačilo letnih kart

Navedene cene igralnih kart veljajo samo ob predhodnem plačilu članarine Golf kluba Grad Mokrice za leto 2021. Cene kart so veljavne za plačila do 25. februarja 2021. Sezonske karte lahko plačate na IBAN Term Čatež d. d. ali na recepciji Hotela Terme vsak dan med 7. do 21. uro. Plačilo na 5 obrokov z Diners Club SLO kreditno kartico.

Naslov za plačilo karteTerme Čatež d. d.
 Topliška cesta 35, 8251 Čatež ob Savi
IBANSI56 0700 0000 1434 138 (Gorenjska banka d. d., SWIFT GORESI2X)
NamenSezonska karta 2018 (sklic 00-1562)

Ugodnosti za imetnike letne karte

• Vsi kupci kart v predprodaji, prejmejo GRATIS uporabo Residence apartmaja v Portorožu za 1 dan (do 30. 6. 2021). V primeru, da apartmaji ne bodo na voljo za oddajanje, pa prejmejo 2x vstop na Zimsko in 2x vstop na Letno termalno riviero.
  • 10 % popust na gostinske storitve v klubski hiši Gradu Mokrice
  • 10 % popust na redno ceno golf avtomobilčka
  • 50 % stalni popust na ceno dnevne karte Golf igrišče Olimje-Podčetrtek (vse dni, razen na turnirjih)
  • kartica ugodnosti Term Čatež
  • brezplačna vstopnica za celodnevno kopanje na Termalni rivieri Term Čatež
  • Imetnik kartice, ki pripelje novega kupca letne karte (oseba, ki še nikoli ni imela letne karte na Mokricah), je upravičen do 15 % popusta pri nakupu svoje letne karte

Najem omaric

• Cena najema za garderobno omarico znaša 40,00 €, za kletko v »Caddy Roomu« pa 80,00 €.
  • Za najem obeh omaric je cena 100,00 €.

Plačilo se lahko tudi izvede na račun Term Čatež d. d. (enako kot pri plačilu letne karte).

Obveščanje

E-mail obveščanje

Prosimo vas, da se vpišete tudi na e-mail listo, s katere boste prav tako enkrat tedensko prejemali sporočila o aktualnih dogodkih in ponudbi. Prednost e-mail sporočil je v tem, da omogočajo bistveno več informacij, ki vam bodo pomagale pri vaših načrtih, povezanih z golfom. Na e-mail listo se vpišete na spletni strani golfklub-gradmokrice.si ali s sporočilom na info@golfklub-gradmorice.si.

Golf klub Grad Mokrice
Rajec 4
8261 Jesenice na Dolenjskem
info@golfklub-gradmokrice.si

Uradni podatki

Golf klub Grad Mokrice
Rajec 4
8261 Jesenice na Dolenjskem
ID za DDV: 19728115
IBAN: SI56 0237 3003 5153 603 (NLB d. d.)