Golf sezona 2018

Spoštovane članice, spoštovani člani,

dobrodošli v novi sezoni golf užitkov 2019! Pred začetkom smo za vas pripravili seznam ugodnosti, ki ste jih deležni kot člani kluba ter strnili najpomembnejše informacije za plačilo članarine, nakup letne karte ter ostalih aktivnosti.

Veselimo se začetka sezone! Vaš upravni odbor

Članarina

Članarina za člane znaša 130,00 € in jo je treba plačati najkasneje do 15. februarja 2019 oziroma pred nakupom letne karte. Po tem datumu znaša članarina zaradi zahtev Golf zveze Slovenija 140,00 €;

za nove člane je članarina 140,00 €;

za člane, ki v letu 2019 ne bodo dopolnili 18 let (rojeni 1999 ali kasneje) znaša 21,00 €, če je plačana do 15. februarja 2019. Po tem datumu znaša 31,00 €.

Naslov za plačilo članarineGolf klub Grad Mokrice
 Rajec 4, SI-8261 Jesenice na Dolenjskem
IBANSI56 0237 3003 5153 603 (NLB d. d., SWIFT LJBASI2X)
Namen{ime in priimek} člana (oz. več članov)

Članarina mora biti plačana tako, da na račun prispe pravilen znesek. Morebitne bančne stroške (pri plačilih izven EU) morate plačati dodatno. V primeru neustreznega zneska ne bomo mogli aktivirati vašega članstva za aktualno leto.

Ugodnosti za člane

• 20 % popust na cene dnevnih igralnih kart
  • Ugodna cena sezonske igralne karte za vse dni v tednu (810,00 € za prvega, 721,00 € za druge člane družine, za člane do 25 let 587,00 €) ob plačilu do 15. 2. 2019;
  • ugodna cena kombinirane sezonske igralne karte za igrišči Mokrice in Otočec (cena še ni znana);
  • ugodna cena Golf card Unlimited (1870,00 €), ki omogoča neomejeno igro na domačem igrišču, na vseh ostalih igriščih pa po 20 iger, nato pa neomejeno s plačilom 50 % dnevne karte; Več o sami ponudbi najdete na golfcard-unlimited.com/golfcard/gcu-unlimited.php
  • nakup letne karte na 5 obrokov z DINERS CLUB kartico izdano v Sloveniji;
  • subvencija za udeležbo na 6-ih klubskih turnirjih;
  • brezplačna udeležba na 6-ih klubskih torkih;
  • tedensko e-mail sporočilo o aktualnih dogodkih in ponudbi.

Letna karta

Oglejte si Cenik Golf igrišča mokrice 2019.

Navedene cene igralnih kart veljajo samo ob predhodnem plačilu članarine Golf kluba Grad Mokrice za leto 2019. Cene kart so veljavne za plačila do 15. februarja 2019. Sezonske karte lahko plačate na IBAN Term Čatež d. d. ali na recepciji Hotela Grad Mokrice vsak dan po 16. uri in ob sobotah od 8. do 16. ure.

Naslov za plačilo karteTerme Čatež d. d.
 Topliška cesta 35, 8251 Čatež ob Savi
IBANSI56 0700 0000 1434 138 (Gorenjska banka d. d., SWIFT GORESI2X)
NamenSezonska karta 2018 (sklic 00-1562)

Dodatne ugodnosti za imetnike letne karte

• Vsi kupci kart v predprodaji, prejmejo GRATIS uporabo Residence apartmaja v Portorožu za 1 dan (ugodnost je potrebno izkoristiti do 30. 6. 2019)
  • 10 % popust na gostinske storitve v klubski hiši Gradu Mokrice
  • 10 % popust na redno ceno golf avtomobilčka
  • 50 % stalni popust na ceno dnevne karte Golf igrišče Olimje-Podčetrtek ( vse dni, razen na turnirjih)
  • vsi kupci kart prejmejo kartico ugodnosti Term Čatež
  • vsi kupci letne karte prejmejo brezplačno vstopnico za celodnevno kopanje na Termalni rivieri Term Čatež

Najem omaric

• Cena najema za garderobno omarico znaša 40,00 €, za kletko v »Caddy Roomu« pa 80,00 €.
  • Za najem obeh omaric je cena 100,00 €.

Plačilo se lahko tudi izvede na račun Term Čatež d. d. (enako kot pri plačilu letne karte).

Obveščanje

SMS obveščanje

Vsi, ki želite dobivati brezplačna SMS sporočila pošljite svoje ime in priimek na tel št. +386 30 33 66 00. (primer: SREČKO GOLFIST). S tem se boste vpisali na seznam SMS obveščanja in boste največ enkrat tedensko prejemali SMS sporočila o aktualnih dogodkih in ponudbi.

E-mail obveščanje

Prosimo vas, da se vpišete tudi na e-mail listo, s katere boste prav tako enkrat tedensko prejemali sporočila o aktualnih dogodkih in ponudbi. Prednost e-mail sporočil je v tem, da omogočajo bistveno več informacij, ki vam bodo pomagale pri vaših načrtih, povezanih z golfom. Na e-mail listo se vpišete na spletni strani golfklub-gradmokrice.si ali s sporočilom na info@golfklub-gradmorice.si.