aaaaaaaaaaaaPoletni HCP turnir GKGM 2021

Poletni HCP turnir GKGM 2021

Poletni HCP turnir GKGM 2021

Vabimo vas k udeležbi na poletnem HCP turnirju Golf kluba Grad Mokrice, v torek24. avgusta 2021, s štartom ob 15.30 uri. Štartnine za člane ni, za nečlane 35,00 €. Nagrade 1. in 2. mesto bruto ženske, moški, seniorji, 1., 2., 3. mesto neto, nearest to the pin in 2x longest drive. Vključeni avtomobilčki na igralni par ter pijača dobrodošlice in pogostitev.

Za sodelovanje mora igralec imeti enega izmed dokazil:

• Negativni test na prisotnost virusa SARS-CoV-2 (PCR ali hitri HAG test), ki ni starejše od 48 ur, natisnjeno, sms na telefonu ni veljaven.
  • Dokazilo o pozitivnem rezultatu testa PCR, ki je starejši od deset dni, razen če zdravnik presodi drugače, vendar ni starejši od šest mesecev,
  • Potrdilo zdravnika, da so preboleli COVID-19 in od začetka simptomov ni minilo več kot šest mesecev. Laboratorijski izvid, ki izkazuje prisotnost protiteles proti virusu COVID-19 ni zadosten dokaz.
  • Potrdilo o cepljenju zoper COVID-19, s katerim dokazuje, da je preteklo od prejema: od drugega odmerka cepiva Comirnaty proizvajalca Biontech/Pfizer najmanj sedem dni, o drugega odmerka cepiva COVID-19 Vaccine proizvajalca Moderna najmanj 14 dni, o prvega odmerka cepiva Vaxzevria (COVID-19 Vaccine) proizvajalca AstraZeneca najmanj 21 dni, od odmerka cepiva COVID-19 Vaccine Janssen proizvajalca Johnson in Johnson/Janssen-Cilag najmanj 14 dni, o prvega odmerka cepiva Covishield proizvajalca Serum Institute of India/AstraZeneca najmanj 21 dni, od drugega odmerka cepiva Sputnik V proizvajalca Russia’s Gamaleya National Centre of Epidemiology and Microbiology preteklo najmanj 14 dni, od drugega odmerka cepiva CoronaVac proizvajalca Sinovac Biotech najmanj 14 dni ali od drugega odmerka cepiva COVID-19 Vaccine proizvajalca Sinopharm najmanj 14 dni.

Upoštevajo se tudi dokazila o testiranju, ki so bila izdana v tujini če so bila izdana v državah članicah Evropske unije oziroma državah članicah schengenskega območja, v Združenih državah Amerike, Združenem kraljestvu Velike Britanije in Severne Irske.