Klubski izlet v Olimje in Moravske toplice

Klubski izlet v Olimje in Moravske toplice

Vabimo vse člane Golf kluba Grad Mokrice in njihove spremljevalce (negolfiste) na dvodnevni izlet od 19. 9. do 20. 9. 2020. Izlet je namenjen aktivnim članom Golf kluba Grad Mokrice s plačano članarino za leto 2020.

1. dan

Odhod iz Mokric ob 7.30 uri. Ustavili se bomo na Golf igrišču Amon Olimje, ki se nahaja v slikoviti pokrajini ob reki Sotli. Tu bomo odigrali 18 lukenj s startom ob 09.00 uri. Poskrbljeno bo tudi za malico, in sicer boste na avtobusu prejeli lunch paket. Po koncu igre bomo imeli kosilo v tamkajšnji restavraciji Amon. Po kosilu se bomo odpravili proti Moravskim Toplicam, kjer nas čaka namestitev in možnost kopanja v hotelu Termal****. Zvečer pa se bomo podružili ob samopostrežni večerji v hotelski restavraciji.

2. dan

Po samopostrežnem zajtrku, se bomo vsi skupaj odpravili proti golf igrišču Livada. Igralci golfa bomo tu odigrali 18 lukenj s startom ob 10.40 uri. Po koncu igre bo organizirano pozno kosilo in razglasitev rezultatov. Sledi vožnja proti domu. Predvidena ura vrnitve na Mokrice okoli 21. ure.

Cena za golfiste je 140€ in vključuje: prevoz, polpenzion v hotelu Termal**** (dvoposteljna soba) – možnost doplačila 26,40€ za enoposteljno sobo (na razpolago sta samo dve enoposteljni sobi), lunch paket, dva greenfeeja, kosilo v restavraciji Amon ter zaključno kosilo.

Cena za negolfiste je 70€ in vključuje: prevoz, polpenzion v hotelu Termal****, lunch paket, kosilo v restavraciji Amon ter zaključno kosilo.

Zaradi zasedenosti terminov prijave zbiramo do 11.09.2020 do 12. ure (za realizacijo izleta mora biti prijavljenih vsaj 15 oseb).

Prijavite se lahko preko E-maila: tajnistvo@terme-catez.si ali pa osebno na recepciji Golf kluba grad Mokrice.

Ob prijavi se tudi poravnajo stroški izleta. Plačilo je možno na račun kluba: Golf klub Grad Mokrice, Rajec 4, 8261 Jesenice na Dolenjskem, IBAN: SI56023730035153603, BANKA NLB d.d., SWIFT NLBASI2X. Pri plačilu navedite ime in priimek ter izlet 2020. Plačilo izleta je možno tudi z gotovino na recepciji Golf kluba grad Mokrice.

Veselimo se druženja z vami!

Golf  klub grad Mokrice