Klubski izlet 2019

Diners CUBO Ljubljana - Ramada resort Kranjska Gora - Golf Millstätter See

Klubski izlet 2019

Vabimo vse člane Golf kluba Grad Mokrice in njihove spremljevalce (negolfiste) na dvodnevni izlet od 28. 9. do 29. 9. 2019. Izlet je namenjen aktivnim članom Golf kluba Grad Mokrice z plačano članarino za leto 2019.

1. dan

Odhod iz Mokric ob 8.00 uri. Ustavili se bomo na Diners CUBO golf igrišču na Smledniku, ki se razprostira po rahlo valovitem terenu. Zelenice na igrišču so hitre, razgibane in predstavljajo pravi izziv vsem igralcem. Tu bomo odigrali 18 lukenj s startom ob 11.20 uri. Poskrbljeno bo tudi za malico, in sicer boste na avtobusu prejeli lunch paket. Po koncu igre se bomo odpravili proti Kranjski Gori, kjer nas čaka namestitev v hotelu Ramada Resort****. V Kranjski Gori se bomo zvečer podružili ob samopostrežni večerji v hotelski restavraciji.

2. dan

Po samopostrežnem zajtrku, se bomo vsi skupaj odpravili proti Avstriji, proti Golf Clubu Millstätter See. Igralci golfa bomo tu odigrali 18 lukenj s startom ob 10.40 uri. Za ostale pa bo poskrbljen prevoz do Milštatskega jezera. Po koncu igre bo organizirano pozno kosilo in razglasitev rezultatov. Sledi vožnja proti domu. Predvidena ura vrnitve na Mokrice okoli 21. ure.

Cena

Cena za golfiste je 180,00 € in vključuje: prevoz, polpenzion v hotelu Ramada Resort**** (dvoposteljna soba) – možnost doplačila 20€ za enoposteljno sobo, lunch paket, dva greenfeeja ter zaključno kosilo.

Cena za negolfiste je 100,00 € in vključuje: prevoz, polpenzion v hotelu Ramada Resort****, lunch paket ter zaključno kosilo.

Zaradi zasedenosti terminov prijave zbiramo do 18. 9. 2019 do 12. ure.

Prijave

Zaradi zasedenosti terminov prijave zbiramo do 18.09.2019 do 12. ure.

Prijavite se lahko preko E-maila: tajnistvo@terme-catez.si ali pa osebno na recepciji Golf kluba grad Mokrice.

Ob prijavi se tudi poravnajo stroški izleta. Plačilo je možno na račun kluba: Golf klub Grad Mokrice, Rajec 4, 8261 Jesenice na Dolenjskem, IBAN: SI56023730035153603, BANKA NLB d.d., SWIFT NLBASI2X. Pri plačilu navedite ime in priimek ter izlet 2019. Plačilo izleta je možno tudi z gotovino na recepciji Golf kluba grad Mokrice.

Veselimo se druženja z vami!

Golf  klub grad Mokrice