K vpisu vabimo nove člane - Povej naprej!

Vstopite v svet golfa s posebno ponudbo!

gkgm_zacetni_tecaj_mailing_pasica_1.0

Tudi letos k vpisu v Golf klub Grad Mokrice vabimo interesente, željne vstopa v svet golfa in učenja osnov golf igre v klubu s 30-letno tradicijo. Pristopnine ni, ob vplačani letni članarini golf kluba (140,00 €), pa poleg članarine Golf zveze Slovenije (40,00 €), krijemo celoten začetni tečaj golfa (100,00 €) na igrišču Golf Grad Mokrice. Prva letna članarina je torej v celoti namenjena vašem vstopu in učenju prvih korakov.

Začetni tečaj golfa vključuje vadbo pod strokovnim vodstvom (PGA Pro), najem palic, igralnino za 9 lukenj, vadbene žogice za čas tečaja, administracijo, izdajo licence HCP (dovoljenje za igro) ter članstvo v GK Grad Mokrice za aktualno sezono.

Več informacij o vpisu in tečaju na naši spletni strani pod zavihkom Začetni tečaj golfa. Prijave na golf@terme-catez.si, na telefon +386 (0) 745 742 46 ali na recepciji igrišča Golf Grad Mokrice.

Vabljeni tako mladostniki kot seniorji, predvsem pa rekreativci vseh generacij!