Informacije za sezono 2021

Informacije za sezono 2021

Spoštovane članice, spoštovani člani,

dobrodošli v novi golfski sezoni, ki je za nas tudi jubilejna, saj letos praznujemo zavidljivih 30 let kluba.

Zaradi trenutne situacije bo letošnja skupščina izpeljana naknadno, predvidoma v maju. Upravni odbor do takrat predlaga brezplačno pristopnino ter enako višino članarin kot v letu 2020. Hkrati predlaga, da do glasovanja subvencija za letno karto ostane 70,00 €, dodatno pa se doda + 30,00 € še za tiste, ki so že kupili karto v letu 2020 (Corona dodatek). Dodatek bo upoštevan pri nakupu karte in ga bo potrebno vrniti v primeru naknadnega neizglasovanja. Za imetnike kart v letu 2020 je ob nakupu nove karte na voljo še dodatni 15 % popust za slovenske in 30 % za hrvaške golfiste, ki so bili lani najbolj prikrajšani igranja.

V nadaljevanju smo za vas strnili najpomembnejše informacije za plačilo članarine, nakup letnih kart ter seznam ugodnosti, ki ste jih deležni kot člani kluba.

Veselimo se začetka sezone,
vaš upravni odbor.

Informacije za članstvo

Članarinaplačilo do 25. 2. 2021redna cena
Člani130,00 €140,00 €
Novi člani

Člani do 18 let (rojeni 2003 ali kasneje)21,00 €31,00 €
Plačilo članarine
NazivGolf klub Grad Mokrice
NaslovRajec 4, SI-8261 Jesenice na Dolenjskem
IBANSI56 0237 3003 5153 603 (NLB d. d., SWIFT LJBASI2X)
Namen{ime in priimek} člana (oz. več članov)

Članarina mora biti plačana tako, da na račun prispe pravilen znesek. Morebitne bančne stroške (pri plačilih izven EU) morate plačati dodatno. V primeru neustreznega zneska ne bomo mogli aktivirati vašega članstva za aktualno leto.

Ugodnosti za člane

• 20 % popust na cene dnevnih igralnih kart
  • Ugodna cena sezonske igralne karte za vse dni v tednu;
  • ugodna cena kombinirane sezonske igralne karte za igrišči Mokrice in Otočec;
  • ugodna cena Golf card Unlimited, ki omogoča neomejeno igro na domačem igrišču, na vseh ostalih igriščih pa po 20 iger, nato pa neomejeno s plačilom 50 % dnevne karte; Več o sami ponudbi najdete na golfcard-unlimited.com/golfcard/gcu-unlimited.php
  • nakup letne karte na 5 obrokov z DINERS CLUB kartico izdano v Sloveniji;
  • subvencija za udeležbo na 6-ih klubskih turnirjih;
  • brezplačna udeležba na 6-ih klubskih torkih;
  • tedensko e-mail sporočilo o aktualnih dogodkih in ponudbi.