Brežiški športni vikend - Golf DEMO Day

sobota, 25. maj 2019, med 11. do 15. uro na golf vadbišču Mokrice

24. maj 2019

V soboto, 25. maja 2019, med 11. in 15. uro na vadbišču Golf igrišča Mokrice bo v okviru Brežiškega športnega vikenda potekal dan odprtih vrat (DEMO DAY) Golf kluba grad Mokrice. Vabljeni k udeležbi vsi, ki se želite preizkusiti v začetnih korakih golfa. Program bosta vodila izkušena učitelja golfa Ivan Vintar in Mislav Marin, udeležba pa je brezplačna.

Tudi naše društvo bo organiziralo predstavitev in preizkušnjo golfa (DEMO day), v soboto, 25. maja 2019, med 11. in 15. uro, na vadbišču Golf igrišča Mokrice. Vabljeni k udeležbi, predvsem pa povabite in vabilo posredujte prijateljem, znancem in vsem, ki bi se želeli preizkusiti v začetnih golf korakih. Program bosta vodila izkušena učitelja golfa Ivan Vintar in Mislav Marin, udeležba pa je brezplačna.

Lep pozdrav,

Upravni odbor GKGM