Odprto klubsko prvenstvo GK Albatros 2021

sobota, 4. september 2021, 10.00

Vabimo vas k udeležbi na Odprtem klubskem prvenstvu GK Albatros 2021, v soboto, 4. septembra 2021, s postopnim štartom ob 10. uri.

Za sodelovanje mora igralec imeti enega izmed dokazil:

• Negativni test na prisotnost virusa SARS-CoV-2 (PCR ali hitri HAG test), ki ni starejše od 48 ur, natisnjeno, sms na telefonu ni veljaven.
  • Dokazilo o pozitivnem rezultatu testa PCR, ki je starejši od deset dni, razen če zdravnik presodi drugače, vendar ni starejši od šest mesecev,
  • Potrdilo zdravnika, da so preboleli COVID-19 in od začetka simptomov ni minilo več kot šest mesecev. Laboratorijski izvid, ki izkazuje prisotnost protiteles proti virusu COVID-19 ni zadosten dokaz.
  • Potrdilo o cepljenju zoper COVID-19, s katerim dokazuje, da je preteklo od prejema: od drugega odmerka cepiva Comirnaty proizvajalca Biontech/Pfizer najmanj sedem dni, o drugega odmerka cepiva COVID-19 Vaccine proizvajalca Moderna najmanj 14 dni, o prvega odmerka cepiva Vaxzevria (COVID-19 Vaccine) proizvajalca AstraZeneca najmanj 21 dni, od odmerka cepiva COVID-19 Vaccine Janssen proizvajalca Johnson in Johnson/Janssen-Cilag najmanj 14 dni, o prvega odmerka cepiva Covishield proizvajalca Serum Institute of India/AstraZeneca najmanj 21 dni, od drugega odmerka cepiva Sputnik V proizvajalca Russia’s Gamaleya National Centre of Epidemiology and Microbiology preteklo najmanj 14 dni, od drugega odmerka cepiva CoronaVac proizvajalca Sinovac Biotech najmanj 14 dni ali od drugega odmerka cepiva COVID-19 Vaccine proizvajalca Sinopharm najmanj 14 dni.

Upoštevajo se tudi dokazila o testiranju, ki so bila izdana v tujini če so bila izdana v državah članicah Evropske unije oziroma državah članicah schengenskega območja, v Združenih državah Amerike, Združenem kraljestvu Velike Britanije in Severne Irske.