Klubska lestvica GKGM 2021 - II. krog

torek, 8. junij 2021, .00

Igra se prvih 9 lukenj.

Za rezultat mora vsak igralec prinesti:

• Potrdilo o testu ne strarejši od 48 ur (PCR ali hitri test HAG-test od ponedeljka ali torka). SMS na telefonu ni veljaven.
  • Predložitev negativnega testa na prisotnost virusa SARS-CoV-2 ni potrebna osebam, ki imajo:
    1. dokazilo o pozitivnem rezultatu testa PCR, ki je starejši od deset dni, razen če zdravnik presodi drugače, vendar ni starejši od šest mesecev,
    2. imajo potrdilo zdravnika, da so preboleli COVID-19 in od začetka simptomov ni minilo več kot šest mesecev. Laboratorijski izvid, ki izkazuje prisotnost protiteles proti virusu COVID19 ni zadosten dokaz.
    3. dokazilo o cepljenju zoper COVID-19, s katerim dokazuje, da je preteklo od prejema: o drugega odmerka cepiva Comirnaty proizvajalca Biontech/Pfizer najmanj sedem dni, o drugega odmerka cepiva COVID-19 Vaccine proizvajalca Moderna najmanj 14 dni, o prvega odmerka cepiva Vaxzevria (COVID-19 Vaccine) proizvajalca AstraZeneca najmanj 21 dni, o odmerka cepiva COVID-19 Vaccine Janssen proizvajalca Johnson in Johnson/Janssen-Cilag najmanj 14 dni, o prvega odmerka cepiva Covishield proizvajalca Serum Institute of India/AstraZeneca najmanj 21 dni, o drugega odmerka cepiva Sputnik V proizvajalca Russia’s Gamaleya National Centre of Epidemiology and Microbiology preteklo najmanj 14 dni, o drugega odmerka cepiva CoronaVac proizvajalca Sinovac Biotech najmanj 14 dni ali o drugega odmerka cepiva COVID-19 Vaccine proizvajalca Sinopharm najmanj 14 dni. Upoštevajo se tudi dokazila o testiranju, ki so bila izdana v tujini če so bila izdana v državah članicah Evropske unije oziroma državah članicah schengenskega območja, v Združenih državah Amerike, Združenem kraljestvu Velike Britanije in Severne Irske.

• ali potrdilo o cepljenju (drugi odmerek 14 dni)
  • ali potrdilo o prebolenju Covid ne starejše od 6 mesecev.