Klubska lestvica GKGM 2021 - I. krog

torek, 11. maj 2021, .00

Drage članice in člani,

jutri, 11. 5. 2021, bo odigran 1. krog klubske lestvice! Prijave do 12. ure na recepcijo golf igrišča, štart ob 15. uri s 1. tee-ja (igra se prvih devet lukenj).

Za rezultat mora vsak igralec prinesti:

• Potrdilo o testu ne strarejši od 48 ur (PCR ali hitri test HAG-test od ponedeljka ali torka). SMS na telefonu ni veljaven.
  • Predložitev negativnega testa na prisotnost virusa SARS-CoV-2 ni potrebna osebam, ki imajo:
    1. dokazilo o pozitivnem rezultatu testa PCR, ki je starejši od deset dni, razen če zdravnik presodi drugače, vendar ni starejši od šest mesecev,
    2. imajo potrdilo zdravnika, da so preboleli COVID-19 in od začetka simptomov ni minilo več kot šest mesecev. Laboratorijski izvid, ki izkazuje prisotnost protiteles proti virusu COVID19 ni zadosten dokaz.
    3. dokazilo o cepljenju zoper COVID-19, s katerim dokazuje, da je preteklo od prejema: o drugega odmerka cepiva Comirnaty proizvajalca Biontech/Pfizer najmanj sedem dni, o drugega odmerka cepiva COVID-19 Vaccine proizvajalca Moderna najmanj 14 dni, o prvega odmerka cepiva Vaxzevria (COVID-19 Vaccine) proizvajalca AstraZeneca najmanj 21 dni, o odmerka cepiva COVID-19 Vaccine Janssen proizvajalca Johnson in Johnson/Janssen-Cilag najmanj 14 dni, o prvega odmerka cepiva Covishield proizvajalca Serum Institute of India/AstraZeneca najmanj 21 dni, o drugega odmerka cepiva Sputnik V proizvajalca Russia’s Gamaleya National Centre of Epidemiology and Microbiology preteklo najmanj 14 dni, o drugega odmerka cepiva CoronaVac proizvajalca Sinovac Biotech najmanj 14 dni ali o drugega odmerka cepiva COVID-19 Vaccine proizvajalca Sinopharm najmanj 14 dni. Upoštevajo se tudi dokazila o testiranju, ki so bila izdana v tujini če so bila izdana v državah članicah Evropske unije oziroma državah članicah schengenskega območja, v Združenih državah Amerike, Združenem kraljestvu Velike Britanije in Severne Irske.

• ali potrdilo o cepljenju ( drugi odmerek 14 dni)
  • ali potrdilo o prebolenju Covid ne starejše od 6 mesecev.

Upam, da se vidimo v čimvečjem številu!

Upravni odbor GKGM