Epidemiološki ukrepi za sodelovanje na turnirjih

Do nadaljnega za sodelovanje na turnirjih veljajo strogi epidemiološki ukrepi. Za sodelovanje mora igralec izpolnjevati Pogoj PCT (www.pogojpct.si).

COVID-19 ukrepi  Za rezultat mora igralec imeti enega izmed dokazil:

• Negativni test na prisotnost virusa SARS-CoV-2 (PCR ali hitri HAG test), ki ni starejše od 48 ur, natisnjeno, sms na telefonu ni veljaven.
  • Dokazilo o pozitivnem rezultatu testa PCR, ki je starejši od deset dni, razen če zdravnik presodi drugače, vendar ni starejši od šest mesecev,
  • Potrdilo zdravnika, da so preboleli COVID-19 in od začetka simptomov ni minilo več kot šest mesecev. Laboratorijski izvid, ki izkazuje prisotnost protiteles proti virusu COVID-19 ni zadosten dokaz.
  • Potrdilo o cepljenju zoper COVID-19, s katerim dokazuje, da je preteklo od prejema: od drugega odmerka cepiva Comirnaty proizvajalca Biontech/Pfizer najmanj sedem dni, o drugega odmerka cepiva COVID-19 Vaccine proizvajalca Moderna najmanj 14 dni, o prvega odmerka cepiva Vaxzevria (COVID-19 Vaccine) proizvajalca AstraZeneca najmanj 21 dni, od odmerka cepiva COVID-19 Vaccine Janssen proizvajalca Johnson in Johnson/Janssen-Cilag najmanj 14 dni, o prvega odmerka cepiva Covishield proizvajalca Serum Institute of India/AstraZeneca najmanj 21 dni, od drugega odmerka cepiva Sputnik V proizvajalca Russia’s Gamaleya National Centre of Epidemiology and Microbiology preteklo najmanj 14 dni, od drugega odmerka cepiva CoronaVac proizvajalca Sinovac Biotech najmanj 14 dni ali od drugega odmerka cepiva COVID-19 Vaccine proizvajalca Sinopharm najmanj 14 dni.
    Upoštevajo se tudi dokazila o testiranju, ki so bila izdana v tujini če so bila izdana v državah članicah Evropske unije oziroma državah članicah schengenskega območja, v Združenih državah Amerike, Združenem kraljestvu Velike Britanije in Severne Irske.

Golf klub Grad Mokrice
Rajec 4
8261 Jesenice na Dolenjskem
info@golfklub-gradmokrice.si

Uradni podatki

Golf klub Grad Mokrice
Rajec 4
8261 Jesenice na Dolenjskem
ID za DDV: 19728115
IBAN: SI56 0237 3003 5153 603 (NLB d. d.)