Obveščanje

V letu 2017 nadaljujemo z SMS obveščanjem o klubskih dogodkih in posebnih ponudbah. Klasično pošto želimo zmanjšati, zato vam bomo redno pošiljali elektronsko pošto in SMS sporočila.

SMS obveščanje

Vsi, ki želite dobivati brezplačna SMS sporočila pošljite svoje ime in priimek na tel št. +386 30 33 66 00.
(primer: SREČKO GOLFIST). S tem se boste vpisali na seznam SMS obveščanja in boste največ enkrat tedensko prejemali SMS sporočilo o aktualnih dogodkih in ponudbi.

E-mail obveščanje

Vabimo vas, da se vpišete tudi na e-mail listo s katere boste ravno tako enkrat tedensko prejemali sporočila o aktualnih dogodkih in ponudbi. Prednost e-mail sporočil je v tem, da omogočajo bistveno več informacij, ki vam bodo pomagale pri vaših načrtih povezanih z golfom. Na e-mail listo se vpišete na spletni strani www.golfklub-gradmokrice.si ali s sporočilom na info@golfklub-gradmorice.si.